facebook

kyrsu

Контакти

58002, м. Чернівці,

вул. Банкова, 1,

корпус 20, аудиторія 17.

Тел/факс: (0372) 55-38-26

college@chnu.edu.ua


baner-sotnya

Партнери


monu


CHNU baner


RadaVNZ


oblosvita


pedrpesacom banner


  

BanerProfspilka

     


BanerNEWformatu

   


NEUVOO


Погода

Наше місто

Статистика

Тиждень математики та фізики 2017

   З 13 по 17 березня у коледжі Чернівецькогонаціонального університетуімені Юрія Федьковича проходив Тиждень математики та фізики, кожен день якого мав своє тематичне навантаження.

   Так, стартом тижня природничо-математичних наук послужиливиставка-конкурс тематичних стіннівок «Математика» та акція «Чарівна скринька побажань», яка цього року стала своєрідною родзинкою.

   14 березня викладачем математики Гайдукевич-Ратушною О.І. проведено виховний захід «Видатні математики України», завданням якого було ознайомлення з математичними досягненнями науковців нашої держави, які визнані на європейському та світовому рівні. У рамках цього заходу студенти 104 та 114 группідготували доповіді та презентації про Михайла Кравчука, Володимира Левицького, Мирона Зарицького, Георгія Вороного…

   Екватором тижня став методичний семінар з теми:«Особистісно-зорієнтований та диференційований підхіддо викладання природничо-математичних наук”, координатором якого була Скакун Л.А. Під час семінару, який був проведений в дружній невимушеній атмосферіз метою підвищення фахових і педагогічних знань та навиків викладачів, педагоги мали можливість обговорити сьогоденні проблеми та шляхи їх вирішення, розкрити теми доповідей, обмінятися педагогічним досвідом і просто приємно поспілкуватися. Загалом, матеріали семінару можна вважати своєрідним адаптованим синтезом сучасних педагогічних практик, технологій, ідей та досліджень з галузі викладання математики та фізики.

Math Fiz


   Четвер, 16.03.17, ознаменований проведенням інтелектуальної вікторини з фізики, ведучим якої був викладач фізики Микитюк Т.І. Студенти досить активно включилися у вирішення завдань, вони зацікавились як правильною відповіддю, так і її поясненням та науковим обґрунтуванням. Був помітний азарт і бажання студентів перемогти. У вікторині брали участь представники 107, 116, 117, 126, 136груп.


20170316 1302481 1

     

   Результати вікторини наступні:


Перше місце:136 група 

(Яцько Богдан, Штефюк Володимир, Савчук Анастасія, Яцко Марина, Черней Барбара);

Друге місце: 107 група

(Гащук Аліна, Місько Павло, Столяр Сергій, Глуханюк Ярослав, Білоконь Юлія );

Третє місце: 117 група

(Горюк Дмитро, Дзема Іванна, Гоменюк Ганна, Дуболазова Катерина, Загарія Станіслав).


   Захід пройшов у атмосфері доброзичливої конкуренції між групами та взаємодопомоги у межах однієї команди.


IMG 8967


   Визначення переможця виставки-конкурсу стінгазет серед учасників – груп першого курсу 17 березня стало однією із подій закриття Тижня математики та фізики. За найцікавішу стіннівку організаторами тижня було нагороджено грамотою студентів 107 групи.


20170316 110109 1

   Найцікавішим моментом закриття тижня природничо-математичних наук стало підведення підсумків акції «Чарівна скринька побажань», мета проведення якої полягала у створенні сприятливого емоційного клімату та отримання позитивних вражень. Протягом усього тижня і викладачі, і студенти мали можливість поділитися своїми враженнями, написати теплі слова вдячності, коментарі, зауваження, пропозиції щодо покращення життя у нашому коледжі. Ніхто не залишився байдужим! Передусімвикладачі та студенти бажали своїй alma mater благополуччя і добра.

   Загалом, упродовж Тижня математики та фізики студенти і викладачі були особливо взаємо доброзичливі, дарували один одному багато добрих слів, усмішок та позитивних емоцій, адже за словами Філа Босманса ? «Жодна ніч не буває настільки темною, щоб неможливо було знайти хоча б одну зірку! І нема такої безнадійної пустелі, в якій неможливо знайти оазис. Примирися з життям, яким воно є. Завжди знайдеться будь-яка радість. Є квіти, які квітнуть на скелях. Живи сьогодні!!! Усміхайся сьогодні! Будь щасливим сьогодні!»

   Отже, пам’ятаймо: ніхто не створить нам свято, ніхто не зробить нас щасливими… крім нас самих!

 


Назад

 

 

 
free pokerfree poker