facebook

kyrsu

Контакти

58002, м. Чернівці,

вул. Банкова, 1,

корпус 20, аудиторія 17.

Тел/факс: (0372) 55-38-26

college@chnu.edu.ua


baner-sotnya

Партнери


monu


CHNU baner


RadaVNZ


oblosvita


pedrpesacom banner


  

BanerProfspilka

     


BanerNEWformatu

   


NEUVOO


Погода

Наше місто

Статистика

Відбувся ІІ (обласний) етап Х Всеукраїнської олімпіади
з інформатики та комп’ютерної техніки.

   17 березня 2017 р. на базі Державного вищого навчального закладу «Чернівецький політехнічний коледж» було проведено обласний етап ІХ Всеукраїнської олімпіади з інформатики та комп’ютерної техніки серед вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації Чернівецької області. У олімпіаді взяли участь 16 студентів із 10 навчальних закладів. Завдання олімпіади вимагало від учасників високого рівня теоретичних знань апаратного та програмного забезпечення персонального комп’ютера, практичних навичок роботи в текстовому редакторі MS Word, табличному процесорі MS Excel, знання СКБД MS Access.

   Коледж Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича відрядив для участі 2-х студентів: Панченко-Вагнера Бориса Петровича (спеціальність "Прикладна математика") та Коваленка Андрія Віталійовича (спеціальність "Прикладна математика") на чолі із їх керівником Луцюком Юрієм Віталійовичем.

   У відповідності з рішенням журі наші учасники вибороли наступні місця:

          ІІ місце - Панченко-Вагнер Борис Петрович;

          V місце - Коваленко Андрій Віталійович.

   Дирекція коледжу щиро вітає своїх учасників і бажає їм і подальших успіхів в опануванні новітніх комп'ютерних технологій та новинок програмного забезпечення. Залишайтеся й надалі кращими у своїй справі!!!

IKT2017


Назад

 
free pokerfree poker