facebook

kyrsu

Контакти

58002, м. Чернівці,

вул. Банкова, 1,

корпус 20, аудиторія 17.

Тел/факс: (0372) 55-38-26

college@chnu.edu.ua


baner-sotnya

Партнери


monu


CHNU baner


RadaVNZ


oblosvita


pedrpesacom banner


  

BanerProfspilka

     


BanerNEWformatu

   


NEUVOO


Погода

Наше місто

Статистика

Тиждень профілюючих фінансових дисциплін

   З 27 по 31 березня в коледжі Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича пройшов ряд заходів в рамках тижня профілюючих фінансових дисциплін, який організовувала циклова комісія фінансових дисциплін.

   Відповідно до плану заходів перший день розпочався з перегляду міні-фільму на професійну тематику, котрий підготував та продемонстрував студентам груп третього курсу спеціальності «Фінанси і кредит» голова циклової комісії Воронюк В.М. Студенти мали можливість в цікавій та легкій для сприйняття формі познайомитись з поглядами американського мільярдера, засновника інвестиційної компанії «Bridgewater Associates» Рея Даліо щодо принципів функціонування економіки та нинішньої фінансово-економічної ситуації в світі.

перегляд фільму1

   Наступного дня викладачі циклової комісії організували для майбутніх фінансистів екскурсію по фінансових установах Чернівців, щоб, так би мовити, ближче познайомити їх з потенційними місцями працевлаштування. Маршрут пролягав через управління Національного банку України в Чернівецькій області, ряд філій та відділень комерційних банків, страхові компанії, управління Державної казначейської служби України в м. Чернівці, Головне управління Державної фіскальної служби України в Чернівецькій області, Управління Західного офісу Держаудитслужби в Чернівецькій області. До речі, вже зовсім скоро студенти почнуть безпосередньо вивчати роботу окремих установ під час проходження виробничої практики, що дозволить їм зарекомендувати себе перед роботодавцями.

   Екватором тижня профілюючих фінансових дисциплін стала зустріч із практичним працівником, в.о. начальника відділу клієнтів роздрібного бізнесу ТВБВ №10025/057 АТ «Державний ощадний банк України» Максимюком Віталієм В'ячеславовичем, який розповів присутнім про найважливіші аспекти роботи банківського працівника, чим вмотивував до вивчення відповідних профільних дисциплін, а також відповів на запитання, котрі цікавили студентів.

зустріч

   В четвер студентам-фінансистам випускних груп випала нагода спробувати свої сили в олімпіаді з фахових дисциплін («Бюджетна система», «Податкова система», «Банківські операції»), яку організували заступник директора з навчально-виробничої роботи та за сумісництвом викладач циклової комісії фінансових дисциплін Ротар Д.А. і голова циклової комісії фінансових дисциплін Воронюк В.М. Учасники повинні були відповісти на тестові питання, вирішити комплексні практичні задачі та виконати завдання творчого характеру.

олімпіада

   А закінчився тиждень підведенням підсумків олімпіади та нагородженням переможців.

Нагородження

   За результатами олімпіади вибороли призові місця та були нагороджені грамотами наступні студенти:

          І місце – Катринуца Кароліна (група 326);

          ІІ місце – Сакалюк Тетяна (група 346);

          ІІ місце – Шапка Єлізавета (група 326);

          ІІІ місце – Ксенофонтова Анастасія (група 356);

          ІІІ місце – Чорней Степан (група 336);

          номінація «Краща творча робота» – Городенський Віктор (група 356).

   Загалом тиждень профілюючих фінансових дисциплін пройшов у позитивній атмосфері, мав відповідне виховне спрямування та зусиллями викладачів циклової комісії фінансових дисциплін приніс студентам, крім незабутніх вражень, корисний досвід, який знадобиться їм в майбутньому.


Назад

 
free pokerfree poker