facebook

kyrsu

Контакти

58002, м. Чернівці,

вул. Банкова, 1,

корпус 20, аудиторія 17.

Тел/факс: (0372) 55-38-26

college@chnu.edu.ua


baner-sotnya

Партнери


monu


CHNU baner


RadaVNZ


oblosvita


pedrpesacom banner


  

BanerProfspilka

     


BanerNEWformatu

   


NEUVOO


Погода

Наше місто

Статистика

  Тиждень природничих дисциплін, проведений у коледжі упродовж  24-28 квітня 2017 р.,  пройшов під гаслом «Природа – це не те, що ми отримали в спадщину від предків, а те, що ми взяли в борг у наших нащадків»

   Щорічно, 22 квітня люди по всій планеті відзначають День Землі. Традиційно, саме у квітні, викладачі природничих дисциплін, спільно з вихованцями, проводять різноманітні цікаві заходи. Відкрила тиждень природничих дисциплін студентська конференція «Екологічні проблеми України та шляхи їх вирішення». У цій конференції  взяли участь усі охочі студенти. Зокрема було заслухано доповіді на таку тематику: «Сучасний стан чорнобильської зони та перспективи її розвитку» (доповідав студент Стретович В., 204 гр., керівник Колотило І.Л.), «Проблеми лісових ресурсів України» (доповідала студентка Калин Г., 214 гр., керівник Колотило І.Л.), «Екологічні проблеми бурштинових родовищ України» (доповідав студент Бурлака О., 204 гр., керівник Колотило І.Л.),  «Розвиток електротранспорту в Україні» (доповідав студент Дудка А., 214 гр., керівник Колотило І.Л.), «Використання альтернативної енергетики вдома» (доповідала Івіна К., студентка 116 гр., керівник Морозевич Ю.Д.).

JxX7L47KuBc  2017-05-02 09.34.41

   Хвилиною мовчання розпочалися заняття 26 квітня – це день тридцять перших роковин чорнобильської трагедії, вшанування героїв, які собою закрили українців від смерті. У цей день відбулася виставка стінгазет «Чорнобиль моїми очима», перегляд документальних фільму-розслідування чорнобильської трагедії «Російський дятел» та  «Чорнобильська зона».

2017-05-02 09.34.25  2017-04-24 19.13.27

   Цікавим та захоплюючим був екологічний виховний захід «Земле моя», який проводила викладач Шмаракова І.М. У інтелектуальному двобої змагалися студенти 1 курсу 127 та 137 груп. Різноманітні конкурсні завдання (екологічна розминка, АБВГдейка, екологічна показуха) та родзинка екологічноїгри – домашнє завдання  – відеоролики команд на тему „Моє чисте місто”, не залишили байдужими ні студентів, ні присутніх викладачів.

   Викладачі та студенти старших курсів могли долучитися до акції донорства «Здай кров – подаруй життя».

Під час тижня природничих дисциплін проводилася низка екскурсій, зокрема в ботанічний сад, який є одним з найстаріших в Україні та має загальнодержавне значення. Ботанічний сад по-особливому привабливий в цю пору, оскільки в цей час рясно цвітуть весняні квіти та дерева – нарциси, тюльпани, магнолії, рододендрони, тюльпанове дерево. Також викладачі природничих дисциплін провели екскурсії в зоологічний, геологічний та краєзнавчий музеї, парк резиденції ЧНУ. Охочі куратори зі студентами своєї групи з’їздили в с. Лужани на тюльпанове поле.

8vl8gS5CxdA  SAM 5420
3AJMN0g92tk 3vv-Y9TqC7E

   Ніхто не залишився байдужим під час акції «Батарейки, здавайтеся!». Відповідні контейнери для збору використаних акумуляторів були розміщенні в аудиторіях різних корпусів та їх збір триватиме до кінця навчального року, адже одна здана на утилізацію батарейка вже не забруднить 400л води та 20 м2 ґрунту.

   Завершився тиждень природничих дисциплін методичним семінаром викладачів «Екологічна свідомість – запорука сталого розвитку суспільства». Ідея розвитку екологічної компетентності підростаючого покоління є однією із ключових ідей модернізації виховання і освіти.. На семінарі були заслухано доповіді: «Актуалізація пізнавальної діяльності студентів під час екскурсії з природничих дисциплін» (доповідала викладач І категорії Колотило І.Л.), «Розвиток пізнавальних здібностей студентів при вивченні біології» (доповідала викладач ІІ категорії Морозевич Ю.Д,), «Роль лабораторних та практичних робіт з біології як однієї з форм особистісної орієнтації студентів» (доповідала викладач ІІ категорії Шмаракова І.М.), «Роль хімічного експерименту в логічному розвитку студента» (доповідала викладач Апухтіна А.А.).

   Студенти та викладачі, натхненні різноманітними екологічними заходами протягом тижня, 29 квітня взяли участь у Всеукраїнській акції «Зробимо Україну чистою разом» та долучилися до прибирання території м. Чернівці.


Назад

 
free pokerfree poker